  9. TRPL 24-230VUC 1NO
  10. İlgili ürünler
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
TRPL 24-230VUC 1NO
TRPL 24-230VUC 1NO
  • Aksesuarlar27
  • İlgili ürünler7
  • TRPL 12-60VUC 1NO
    TRPL 12-60VUC 1NO
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES-compact
    • Electromechanical relays
    • 1 NO contact
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    10 PC
    TERMSERIES-compact, Relay module, Number of contacts: 1, 1 NO contacts, NO contact AgNi, Rated control voltage: 12...60 V UC ±10 %, Continuous current: 6 A, PUSH IN, Test button available: No
    Veri sayfası İndirilenler
  • TRPL 24-230VUC 1NO
    TRPL 24-230VUC 1NO
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES-compact
    • Electromechanical relays
    • 1 NO contact
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    10 PC
    TERMSERIES-compact, Relay module, Number of contacts: 1, 1 NO contacts, NO contact AgNi, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 6 A, PUSH IN, Test button available: No
    Veri sayfası İndirilenler
  • TRPL 5VDC 1NO
    TRPL 5VDC 1NO
    TERMSERIES-compact, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgNi, Rated control voltage: 5 V DC ±20 %, Continuous current: 6 A, PUSH IN, Test button available: No
  • TRPL 24VDC 1NO
    TRPL 24VDC 1NO
    TERMSERIES-compact, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgNi, Rated control voltage: 24 V DC ±20 %, Continuous current: 6 A, PUSH IN, Test button available: No
  • TRPL 24VUC 1NO
    TRPL 24VUC 1NO
    TERMSERIES-compact, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgNi, Rated control voltage: 24 V UC ±10 %, Continuous current: 6 A, PUSH IN, Test button available: No
  • TRPL 120VAC 1NO
    TRPL 120VAC 1NO
    TERMSERIES-compact, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgNi, Rated control voltage: 120 V AC ±10 %, Continuous current: 6 A, PUSH IN, Test button available: No
  • TRPL 230VAC 1NO
    TRPL 230VAC 1NO
    TERMSERIES-compact, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgNi, Rated control voltage: 230 V AC ±10 %, Continuous current: 6 A, PUSH IN, Test button available: No