  11. TRS 230VAC RC 1CO EMPTY
  12. Separat del till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
TRS 230VAC RC 1CO EMPTY
TRS 230VAC RC 1CO EMPTY
  • Tillbehör26
  • Är tillbehör till3
  • Är en motdel till5
  • Separat del till6
  • Använda produkter4
  1. Relämoduler och solid state-reläer
  2. 6 produkter hittades
  • TRS 230VAC RC 1CO
    TRS 230VAC RC 1CO
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Elektromekaniska reläer
    • 1 växlande kontakter
    • AgNi-kontakter
    • 6 A utgångsvarianter
    • Skruvanslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgNi, Märkstyrspänning: 230 V AC ±10 %, Varaktig ström: 6 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Nej
    Datablad Nedladdningar
  • TRS 230VACRC 1CO C1D2
    TRS 230VACRC 1CO C1D2
    • Elektronik
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Elektromekaniska reläer
    • 1 växlande kontakter
    • AgNi-kontakter för C1D2-applikationer
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    Datablad Nedladdningar
  • TRS 230VAC RC 1CO AGSNO
    TRS 230VAC RC 1CO AGSNO
    • AgSnO-kontakter
    • Skruvanslutning
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 230 V AC ±10 %, Varaktig ström: 6 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Nej
  • TRS 230VAC RC 1CO AU
    TRS 230VAC RC 1CO AU
    • Hårdförgyllda kontakter
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgNi, guldpläterad, Märkstyrspänning: 230 V AC ±10 %, Varaktig ström: 6 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Nej
  • TOS 230VAC RC 48VDC0,1A
    TOS 230VAC RC 48VDC0,1A
    • Optokopplare
    • 3...48 V DC 0,1 A utgångsvarianter
    TERMSERIES, Solid-state relä, Märkstyrspänning: 230 V AC ±10 % , Märkkopplingsspänning: 3...48 V DC, Varaktig ström: 0,1 A, Skruvanslutning
  • TOS 230VAC RC 24VDC2A
    TOS 230VAC RC 24VDC2A
    • Optokopplare
    • 3...33 V DC 2 A utgångsvarianter
    TERMSERIES, Solid-state relä, Märkstyrspänning: 230 V AC ±10 % , Märkkopplingsspänning: 3...33 V DC, Varaktig ström: 2 A, Skruvanslutning