  8. TS 27X12.5M/ST/F.ZN
  9. İlgili ürünler
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
TS 27X12.5M/ST/F.ZN
TS 27X12.5M/ST/F.ZN
  • aksesuarıdır7
  • İlgili ürünler1
  • TS 27X12.5M/ST/F.ZN
    TS 27X12.5M/ST/F.ZN
    • Workplace & Accessories
    • Cabinet Infrastructure
    • DIN rails
    • TS 27
    • Steel
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    10 Meter
    Terminal rail, Terminal rails, Steel, galvanized, Width: 2000 mm, Height: 27 mm, Depth: 12.5 mm