  7. WDL 2.5/S/NT/L/PE
  8. Samankaltaiset tuotteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
WDL 2.5/S/NT/L/PE
WDL 2.5/S/NT/L/PE
  • Lisävarusteet15
  • Samankaltaiset tuotteet66
  • AITB 2.5 BB NDT-L-PE
    AITB 2.5 BB NDT-L-PE
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Building installation wiring
    • Installation terminal blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    Multi level installation terminal block, PUSH IN, dark beige, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Number of connections: 4, Number of levels: 3
    Tuotesivu Lataukset
  • AITB 2.5 BB L-L
    AITB 2.5 BB L-L
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Building installation wiring
    • Installation terminal blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    Multi level installation terminal block, PUSH IN, dark beige, 2.5 mm², 24 A, 400 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2
    Tuotesivu Lataukset
  • AITB 2.5 BB N-L-PE
    AITB 2.5 BB N-L-PE
    Multi level installation terminal block, PUSH IN, dark beige, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Number of connections: 5, Number of levels: 3
  • AITB 2.5 BB L-L-PE
    AITB 2.5 BB L-L-PE
  • AITB 2.5 BB N-L
    AITB 2.5 BB N-L
  • AITB 2.5 BB NDT BL
    AITB 2.5 BB NDT BL
    Multi level installation terminal block, PUSH IN, blue, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1
  • AEB ITB 2.5/4 BB BL
    AEB ITB 2.5/4 BB BL
    25 PC
    End bracket, blue, TS 35, V-0, Wemid, Width: 6.1 mm, 130 °C
  • AITB 16 BB NLO BL
    AITB 16 BB NLO BL
    20 PC
    Multi level installation terminal block, PUSH IN, blue, 16 mm², 76 A, 1000 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1
  • AITB 4 BB L-L
    AITB 4 BB L-L
    25 PC
    Multi level installation terminal block, PUSH IN, dark beige, 4 mm², 30 A, 400 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2
  • AITB 4 BB N-L-PE
    AITB 4 BB N-L-PE
    Multi level installation terminal block, PUSH IN, dark beige, 4 mm², 30 A, 250 V, Number of connections: 5, Number of levels: 3