  9. WIL-LWXXXX-2700D024-655SXX3.0BXXXXXXXX
  10. Lisävarusteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
WIL-LWXXXX-2700D024-655SXX3.0BXXXXXXXX
    • PUR halogen-free black (U)
  • PRO INSTA 30W 24V 1.3A
    PRO INSTA 30W 24V 1.3A
    • Connect Power INSTA POWER
    Power supply, switch-mode power supply unit, 24 V