  6. ZDUB 2.5-2/2AN/15
  7. Samankaltaiset tuotteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
ZDUB 2.5-2/2AN/15
ZDUB 2.5-2/2AN/15
  • Lisävarusteet17
  • Samankaltaiset tuotteet50
  • AKZ 1.5
    AKZ 1.5
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Mini terminal blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    100 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, beige / yellow, dark beige, 1.5 mm², 17.5 A, 250 V, Number of connections: 2
    Tuotesivu Lataukset
  • WDK 1.5/R3.5
    WDK 1.5/R3.5
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Mini terminal blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    100 PC
    Multi-tier modular terminal, Screw connection, dark beige, 1.5 mm², 400 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2, TS 15, V-0
    Tuotesivu Lataukset
  • AKZ 2.5
    AKZ 2.5
    Feed-through terminal block, Screw connection, beige / yellow, dark beige, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Number of connections: 2
  • WDU 1.5/R3.5
    WDU 1.5/R3.5
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 1.5 mm², 17.5 A, 400 V, Number of connections: 2
  • AKZ 4
    AKZ 4
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 4 mm², 32 A, 400 V, Number of connections: 2
  • ZDUB 2.5-2/2AN/DM
    ZDUB 2.5-2/2AN/DM
    Z-series, Feed-through terminal, Rated cross-section: 2.5 mm², Tension-clamp connection, dark beige, Direct mounting
  • WPE 1.5/R3.5
    WPE 1.5/R3.5
    50 PC
    PE terminal, Screw connection, Green/yellow, 1.5 mm², 400 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1, TS 15, V-0, Wemid
  • AKE 4
    AKE 4
    PE terminal, Screw connection, yellow, green, 4 mm², 500 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1, TS 15, V-0, Wemid
  • ZDUB 2.5-2/2AN/15
    ZDUB 2.5-2/2AN/15
    Z-series, Feed-through terminal, Rated cross-section: 2.5 mm², Tension-clamp connection, dark beige
  • WDK 1.5/R3.5 BL
    WDK 1.5/R3.5 BL
    Multi-tier modular terminal, Screw connection, blue, 1.5 mm², 400 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2, TS 15, V-0