  10. BLC 5.08/05/180R BK BX
  11. Karşı parçalar
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLC 5.08/05/180R BK BX
BLC 5.08/05/180R BK BX
  • Aksesuarlar11
  • Karşı parçalar34
  • İlgili ürünler24
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. Nalezen 34 výrobků
  • SL-SMT 5.08HC/05/90 3.2SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Signal
    • Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
    • Konektory samci, THR pájený spoj
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    50 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, otevřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.08 mm, Počet pólů: 5, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box