  10. BLF 5.08HC/05/270 SN OR BX
  11. Counterparts
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
BLF 5.08HC/05/270 SN OR BX
BLF 5.08HC/05/270 SN OR BX
  • Accessories4
  • Counterparts34
  • Related products17
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 34 products found
  • SL-SMT 5.08HC/05/90 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Item No.:
    Packaging unit:
    50 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 5, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box