  11. BLZ 7.62IT/04/180MF4 SN BK BX
  12. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BLZ 7.62IT/04/180MF4 SN BK BX
BLZ 7.62IT/04/180MF4 SN BK BX
  • Tartozékok3
  • Ellendarabok1
  • Kapcsolódó termékek11
  1. SL 7.62IT/90MF SN
  2. 1 termék található
  • SL 7.62IT/04/90MF4 3.2SN BK BX
    SL 7.62IT/04/90MF4 3.2SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 4 mm²
    • Tűs érintkezősor forrasztott csatlakozással
    • SL 7.62IT/90
    • SL 7.62IT/90MF SN
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    48 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Oldalt zárt, Középső peremes aljzat, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 4, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz