  11. BUF 10.16IT/03/180F AG BK BX
  12. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BUF 10.16IT/03/180F AG BK BX
BUF 10.16IT/03/180F AG BK BX
  • Toebehoren1
  • Contradelen3
  • Verwante producten4
  1. Male headers, solder connection
  2. 3 producten gevonden
  • SU 10.16HP/03/90F 3.5AG BK BX
    SU 10.16HP/03/90F 3.5AG BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 16 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SU 10.16HP/90
    • SU 10.16HP/90F
    Product ID:
    VPE:
    36 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 10.16 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, silver-plated, black, Box