  11. BVF 7.62HP/02/180MSF2 BCF/04R SN BK BX
  12. Vastineet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BVF 7.62HP/02/180MSF2 BCF/04R SN BK BX
  • Lisävarusteet3
  • Vastineet4
  • Samankaltaiset tuotteet25
  1. 6 mm²
  2. 4 tuotetta löytyi
  • SV-SMT 7.62HP/02/90MSF2 SC/4 2.6SN BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power - Hybrid
    • 6 mm²
    • Male headers, THR solder connection
    • SV-SMT 7.62HP / SC 3.81 90
    • SV-SMT 7.62HP / SC 3.81 90 MSF
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle screw flange, THT/THR solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 2, 90°, Solder pin length (l): 2.6 mm, tinned, black, Box
    Tuotesivu Lataukset
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power - Hybrid
    • 6 mm²
    • SV-SMT 7.62HP / SC 3.81 270
    • SV-SMT 7.62HP / SC 3.81 270 MSF
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle screw flange, THT/THR solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 2, 270°, Solder pin length (l): 2.6 mm, tinned, black, Box
    Tuotesivu Lataukset
  • SV 7.62HP/02/90MSF2 SC/04R SN BK BX
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP / SC 3.81 90
    • SV 7.62HP / SC 3.81 90MSF
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle screw flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 2, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP / SC 3.81 270
    • SV 7.62HP / SC 3.81 270MSF
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle screw flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 2, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box