  11. CRI10110
  12. Jednotlivý díl
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
CRI10110
CRI10110
  • Příslušenství16
  • Protikusy2
  • Jednotlivý díl1
  • Příbuzné výrobky7
  1. US Kitted Modules
  2. Nalezen 1 výrobků
  • CRIKIT P 110VDC 1CO L/D UL
    CRIKIT P 110VDC 1CO L/D UL
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • CUBESERIES
    • US Kitted Modules
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    , Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 110 V DC, Trvalý proud: 16 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No