  12. DRM270220L
  13. Yksittäinen osa tuotteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
DRM270220L
DRM270220L
  • Lisävarusteet21
  • Vastineet6
  • Yksittäinen osa tuotteelle1
  • Samankaltaiset tuotteet9
  1. Screw connection
  2. 1 tuotetta löytyi
  • DRMKIT 220VDC 2CO LD
    DRMKIT 220VDC 2CO LD
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Complete modules
    • 2 CO contacts (16 mm and 27 mm width)
    • DRM (27 mm width)
    • Screw connection
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    D-SERIES DRM, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 220 V DC, Continuous current: 10 A, Screw connection, Test button available: No