  10. KRN-M10/-95 S
  11. Tillbehör
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
KRN-M10/-95 S
KRN-M10/-95 S
  • Tillbehör10
  • Är tillbehör till8
  • Använda produkter4
  1. ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
  2. 10 produkter hittades
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
    • Crimpverktyg för rör- (EN 13600) och klämkabelskor (DIN 46235)
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    10mm², 120mm², Sexkantig crimptång, WM-Crimp
    Datablad Nedladdningar
  • EPG 45
    EPG 45
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • mekaniska och elhydrauliska verktyg, upp till 300 mm²
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    Crimpverktyg, 6mm², 150mm², Sexkantig crimptång, WM-Crimp, Indent-crimptång, Trapetspressning, Ovalcrimpning
    Datablad Nedladdningar
  • EPG 60
    EPG 60
    Pressverktyg, Verktyg, Crimpverktyg, 6mm², 300mm², Sexkantig crimptång, WM-Crimp, Indent-crimptång, Trapetspressning, Ovalcrimpning
  • ES EPG 45 HEX 95
    ES EPG 45 HEX 95
    • Crimpinsatser
    • EPG 45-insatser
    • ... för kabelskor (enligt DIN 46235)
    95mm², Sexkantig crimptång
  • ES EPG 45 WM 95
    ES EPG 45 WM 95
    • Crimpinsatser
    • EPG 45-insatser
    • ... för rörkabelskor (enligt EN 13600)
    95mm², WM-Crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 95
    ES EPG/HPG 60 HEX 95
    • EPG 60-insatser
    • ... för klämkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 95mm², Sexkantig crimptång
  • ES EPG/HPG 60 WM 95
    ES EPG/HPG 60 WM 95
    • EPG 60-insatser
    • ... för rörkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 95mm², WM-Crimp
  • HPG 60
    HPG 60
    • hydrauliska och elhydrauliska verktyg, upp till 400 mm²
    6mm², 300mm², Sexkantig crimptång, WM-Crimp, Indent-crimptång, Trapetspressning, Ovalcrimpning
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    • APG 80/HPG 80 insatser
    95mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 WM 95
    ES APG 80 WM 95
    • APG 80/HPG 80 insatser
    95mm², WM-Crimp