  10. KRN-M12/-16
  11. Tilbehør
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
KRN-M12/-16
KRN-M12/-16
  • Tilbehør12
  • Er tilbehør til15
  • Anvendte produkter5
  1. Crimping tools
  2. 12 produkter fundet
  • HTN 21
    HTN 21
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ...for insulated/non-insulated contacts
    • ... for non-insulated contacts
    • Crimping tools
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    Pressing tool, Crimping tool for contacts, 0.5mm², 6mm², Indent crimp
    Datablad Downloads
  • PZ RK 6/70
    PZ RK 6/70
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • Crimping tool for tubular (EN 13600) and compression cable lugs (DIN 46235)
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    6mm², 70mm², Hexagonal crimp, WM crimp
    Datablad Downloads
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    10mm², 120mm², Hexagonal crimp, WM crimp
  • EPG 45
    EPG 45
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    Pressing tool, 6mm², 150mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
  • EPG 60
    EPG 60
    Pressing tools, Tools, Pressing tool, 6mm², 300mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
  • ES EPG 45 HEX 16/35
    ES EPG 45 HEX 16/35
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    35mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG 45 WM 16/35
    ES EPG 45 WM 16/35
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    35mm², WM crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 16
    ES EPG/HPG 60 HEX 16
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Crimping tool insert, 16mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 WM 16
    ES EPG/HPG 60 WM 16
    • EPG 60 inserts
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 16mm², WM crimp
  • HPG 60
    HPG 60
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    6mm², 300mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping