  12. RSS112012
  13. Yksittäinen osa tuotteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
RSS112012
RSS112012
  • Yksittäinen osa tuotteelle4
  • Samankaltaiset tuotteet4
  1. Relay Modules & Solid-State Relays
  2. 4 tuotetta löytyi
  • TRP 12VDC 1CO AU
    TRP 12VDC 1CO AU
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 1 CO contact
    • Hard gold plated contacts
    • PUSH IN connection
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 12 V DC ±20 %, Continuous current: 6 A, PUSH IN, Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
  • TRS 12VDC 1CO AU
    TRS 12VDC 1CO AU
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 1 CO contact
    • Hard gold plated contacts
    • Screw connection
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 12 V DC ±20 %, Continuous current: 6 A, Screw connection, Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
  • TRZ 12VDC 1CO AU
    TRZ 12VDC 1CO AU
    • Tension clamp connection
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 12 V DC ±20 %, Continuous current: 6 A, Tension-clamp connection, Test button available: No
  • TRS 12VDC 1COAU C1D2
    TRS 12VDC 1COAU C1D2
    • Hard gold plated contacts for C1D2 applications