  11. SV-SMT 7.62HP/02/90MSF2 SC/4 2.6SN BX
  12. Je protikusem
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
SV-SMT 7.62HP/02/90MSF2 SC/4 2.6SN BX
  • Příslušenství1
  • Je protikusem2
  • Příbuzné výrobky3
  1. Konektor samice s pružinovým připojením PUSHIN
  2. Nalezen 2 výrobků
  • BVF 7.62HP/02/180MSF2 BCF/04R SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power - Hybridní
    • 6 mm²
    • Konektor samice s pružinovým připojením PUSHIN
    • BVF 7.62HP / BCF 3.81 180
    • BVF 7.62HP SN / BCF 3.81 SN 180MSF
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    50 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 7.62 mm, Počet pólů: 2, 180°, Připojení PUSH IN s akčním členem, Připojení PUSH IN bez akčního členu, Upínací rozsah, max. : 10 mm², Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • BVFL 7.62HP/02/180MSF2 BCF/04R SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power - Hybridní
    • 6 mm²
    • BVFL 7,62HP / BCF 3,81 180
    • BVFL 7,62HP / BCF 3,81 SN 180MSF
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    60 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 7.62 mm, Počet pólů: 2, 180°, Připojení PUSH IN s akčním členem, Upínací rozsah, max. : 6 mm², Box