  11. TOP 24-230VUC EMPTY ED2
  12. Separat del till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
TOP 24-230VUC EMPTY ED2
TOP 24-230VUC EMPTY ED2
  • Tillbehör24
  • Är en motdel till4
  • Separat del till4
  • Använda produkter2
  1. Relämoduler och solid state-reläer
  2. 4 produkter hittades
  • TRP 24-230VUC 1CO 16A ED2
    TRP 24-230VUC 1CO 16A ED2
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Elektromekaniska reläer
    • 1 växlande kontakter
    • AgNi-kontakter
    • 16 A utgångsvarianter
    • PUSH IN-anslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgNi, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 %, Varaktig ström: 16 A, PUSH IN, Testknapp finns: Nej
    Datablad Nedladdningar
  • TRP 24-230VUC 1NO HC ED2
    TRP 24-230VUC 1NO HC ED2
    • Elektronik
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Elektromekaniska reläer
    • 1 slutande kontakt
    • AgSnO-kontakter
    • PUSH IN-anslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 1, Slutande AgSnO, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 %, Varaktig ström: 16 A, PUSH IN, Testknapp finns: Nej
    Datablad Nedladdningar
  • TRP 24-230VUC 1NO HCP ED2
    TRP 24-230VUC 1NO HCP ED2
    • 1 slutande kontakt
    • AgSnO- + W-kontakter
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 1, Slutande AgSnO + W, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 %, Varaktig ström: 16 A, PUSH IN, Testknapp finns: Nej
  • TOP 24-230VUC 24VDC5A ED2
    TOP 24-230VUC 24VDC5A ED2
    • Optokopplare
    • 0...33 V DC 5 A utgångsvarianter
    TERMSERIES, Solid-state relä, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 % , Märkkopplingsspänning: 3...33 V DC, Varaktig ström: 5 A, PUSH IN