  12. TRP 24-230VUC 1CO ED2
  13. Jednotlivé díly
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
TRP 24-230VUC 1CO ED2
TRP 24-230VUC 1CO ED2
  • Příslušenství28
  • Jednotlivé díly2
  • Příbuzné výrobky11
  1. Další produkty
  2. 2 prodotti trovati
  • RSS113024F
    RSS113024F
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Další produkty
    • Jednotlivá relé
    • Elektromechanická relé
    • RSS – reléové moduly pro zásuvný konektor 6,4 mm
    • 1 CO kontakt (kontakty AgNi)
    항목 번호:
    패키징 단위:
    18 ks
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 6 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    데이터 시트 Downloaden
  • TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
    TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Další produkty
    • Prázdné zásuvné konektory
    • 1 CO kontakt – šířka 6,4 mm
    • Připojení PUSH IN
    Product ID:
    VPE:
    10 ks
    TERMSERIES, Reléová patice, Počet kontaktů: 1, CO contact, Jmenovité řídicí napětí: 24…230 V UC ±10 %, Trvalý proud: 10 A, PUSH IN