  11. TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
  12. Şunun karşı parçasıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
  • Aksesuarlar27
  • aksesuarıdır6
  • Şunun karşı parçasıdır10
  • Münferit parçaları6
  • İlgili ürünler4
  1. Individual relays
  2. 10 ürün bulundu
  • RSS113024F
    RSS113024F
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    • RSS - relay modules for 6.4 mm socket
    • 1 CO contact (AgNi contacts)
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    18 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Veri sayfası İndirilenler
  • RSS113024
    RSS113024
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    • 1 CO contact (AgNi contacts)
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    20 PC
    Veri sayfası İndirilenler
  • RSS113024Y
    RSS113024Y
    20 PC
    • 1 CO contact / hard gold plated contacts (AgNi Au contacts)
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No
    • 1 CO contact (AgSnO contacts)
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No
  • RSS110024T
    RSS110024T
    • 1 CO contact (AgSnO contacts) with test button
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: Yes
    • 1 CO contact (AgSnO AU contacts) with test button
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO gold-plated, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: Yes
  • SSS RELAIS 24V/230V 1AAC
    SSS RELAIS 24V/230V 1AAC
    • Solid-state relays
    • SSS - solid-state relay for 6.4 mm socket
    • 24 to 230 V AC 1 A output versions
    TERMSERIES, Solid-state relay, Rated control voltage: 18 V DC...24 V DC...30 V DC , Rated switching voltage: 24...240 V AC, Continuous current: 1 A, Plug-in connection
  • SSS RELAIS 24V/24V 2ADC
    SSS RELAIS 24V/24V 2ADC
    • Solid-state relays
    • 3 to 33 V DC 2 A output versions
    TERMSERIES, Solid-state relay, Rated control voltage: 18 V DC...24 V DC...30 V DC , Rated switching voltage: 3...33 V DC, Continuous current: 2 A, Plug-in connection
  • SSS RELAIS 24V/24V 0,1ADC
    SSS RELAIS 24V/24V 0,1ADC
    • 3 to 48 V DC 0.1 A output versions
    TERMSERIES, Solid-state relay, Rated control voltage: 18 V DC...24 V DC...30 V DC , Rated switching voltage: 0…48 V DC, Continuous current: 0.1 A, Plug-in connection