  11. TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  12. Je protikusem
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  • Příslušenství27
  • Je příslušenstvím2
  • Je protikusem2
  • Jednotlivý díl2
  • Příbuzné výrobky4
  1. RCL – reléové moduly pro zásuvný konektor 12,8 mm
  2. Nalezen 2 výrobků
  • RCL424024
    RCL424024
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Další produkty
    • Jednotlivá relé
    • Elektromechanická relé
    • RCL – reléové moduly pro zásuvný konektor 12,8 mm
    • 2 CO kontakty (kontakty AgNi)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 8 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Další produkty
    • Jednotlivá relé
    • Elektromechanická relé
    • 2 CO kontakty / pozlacené kontakty (kontakty AgNi Au)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi gold-plated tenkou vrstvou, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 8 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No