  9. WIL-LWXXXX-4000D024-145SXX0.3BM12GXXXX
  10. Tartozékok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
WIL-LWXXXX-4000D024-145SXX0.3BM12GXXXX
  • Tartozékok11
  • Kapcsolódó termékek2
  • SAISGS-P-4A-4/6-M12
    SAISGS-P-4A-4/6-M12
    • Csatlakozástechnika
    • Csatlakozók
    • Kerek csatlakozók
    • M12 csatlakozók
    • Jel
    • Csavaros csatlakozás
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    Terepen rögzíthető csatlakozó, M12
    Adatlap Letöltések
  • SAIBGS-P-4A-4/6-M12
    SAIBGS-P-4A-4/6-M12
    • Csatlakozástechnika
    • Csatlakozók
    • Kerek csatlakozók
    • M12 csatlakozók
    • Jel
    • Csavaros csatlakozás
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    Adatlap Letöltések
  • SAIL-M12BG-3-3.0U
    SAIL-M12BG-3-3.0U
    • Vezetékkészletek, patchvezetékek és kábelek
    • RJ45 és toldható kerek csatlakozók és kábelkészletek
    • Szenzor-/aktuátor-kábel
    • M12
    • Egyik oldalon szabad vég
    • Aljzat
    • egyenes
    • 3 pólusú A-kódolású
    • PUR halogénmentes fekete (U)
  • SAIP-M12BG-3-3.0U
    SAIP-M12BG-3-3.0U
    • Szenzor-/aktuátor-kábel
    • M12 műanyag menetes gyűrűvel
    • Egyik oldalon szabad vég
    • Aljzat
    • egyenes
    • 3 pólusú A-kódolású
    • PUR halogénmentes fekete (U)
  • PRO INSTA 30W 24V 1.3A
    PRO INSTA 30W 24V 1.3A
    • Elektronika
    • Tápegységek
    • Kapcsolóüzemű tápegységek
    • Connect Power PRO Insta
    Áramellátás, tápegység, 24 V