  7. APG 1.5/10-9BG-GN
  8. Je příslušenstvím
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
APG 1.5/10-9BG-GN
APG 1.5/10-9BG-GN
  • Příslušenství10
  • Je příslušenstvím3
  • Příbuzné výrobky317
  1. Zásuvné svorky
  2. Nalezen 3 výrobků
  • APGTB 1.5 FT 4C/4
    APGTB 1.5 FT 4C/4
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Zásuvné svorky
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    100 ks
    Zásuvné modulární svorky, PUSH IN, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, Tmavě béžová
    Datový list Soubory ke stažení
  • APGTB 1.5 FT 4C/4 BL
    APGTB 1.5 FT 4C/4 BL
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Zásuvné svorky
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    100 ks
    Zásuvné modulární svorky, PUSH IN, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, Modrá
    Datový list Soubory ke stažení
  • APGTB 1.5 PE 4C/4
    APGTB 1.5 PE 4C/4
    50 ks
    Zásuvné modulární svorky, PUSH IN, 1.5 mm², 500 V, zelená / žlutá