  10. BLC 5.08/02/180BR BK BX
  11. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLC 5.08/02/180BR BK BX
BLC 5.08/02/180BR BK BX
  • Příslušenství12
  • Protikusy41
  • Příbuzné výrobky23
  1. Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
  2. Nalezen 41 výrobků
  • SL-SMT 5.08HC/02/90 3.2SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Signal
    • Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
    • Konektory samci, THR pájený spoj
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    100 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, otevřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.08 mm, Počet pólů: 2, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    100 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, otevřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.08 mm, Počet pólů: 2, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 1.5 mm, pocínované, černá, Box