  10. BLC 5.08/04/180BR BK BX
  11. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BLC 5.08/04/180BR BK BX
BLC 5.08/04/180BR BK BX
  • Akcesoria12
  • Odpowiedniki42
  • Produkty pokrewne23
  1. raster 5,08 mm (0.200 inch) - seria BL/SL 5.08
  2. Znaleziono produktów: 42
  • SL-SMT 5.08HC/04/90 3.2SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • złącza zaciskowe do płytek drukowanych - OMNIMATE Signal
    • raster 5,08 mm (0.200 inch) - seria BL/SL 5.08
    • Złącza męskie, przyłącze lutowane THR
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    100 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, otwarty z boku, Połączenie lutowane THT/THR, 5.08 mm, Liczba biegunów: 4, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia