  10. BLC 5.08/08/180R BK BX
  11. Karşı parçalar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
BLC 5.08/08/180R BK BX
BLC 5.08/08/180R BK BX
  • Aksesuarlar11
  • Karşı parçalar35
  • İlgili ürünler24
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 35 ürün bulundu
  • SL-SMT 5.08HC/08/90 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    50 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 8, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box