  10. BLF 5.08HC/16/90 SN OR BX
  11. Je příslušenstvím
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLF 5.08HC/16/90 SN OR BX
BLF 5.08HC/16/90 SN OR BX
  • Příslušenství4
  • Je příslušenstvím20
  • Protikusy13
  • Příbuzné výrobky29
  1. Svorkovnice
  2. Nalezen 20 výrobků
  • WDK 2.5 BLZ/7.62/ZA
    WDK 2.5 BLZ/7.62/ZA
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Průchozí a PE svorkovnice
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    50 ks
    Vícevrstvá modulární svorka, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 2.5 mm², 400 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 2, TS 35, V-0
    Datový list Soubory ke stažení
  • WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
    WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Průchozí a PE svorkovnice
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    50 ks
    Vícevrstvá modulární svorka, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 2.5 mm², 250 V, Počet připojení: 4, Počet úrovní: 2, TS 35, V-0
    Datový list Soubory ke stažení
  • WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA V
    WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA V
  • WDU 1.5/BLZ 5.08
    WDU 1.5/BLZ 5.08
    100 ks
    Průchozí svorkovnice, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 1.5 mm², 16 A, 250 V, Počet připojení: 3
  • WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    100 ks
  • WDU 2.5/BLZ/7.62
    WDU 2.5/BLZ/7.62
    Průchozí svorkovnice, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 2.5 mm², 21.5 A, 400 V, Počet připojení: 1
  • WMF 2.5 DI BLZ
    WMF 2.5 DI BLZ
    • Řazení signálů
    • Systém WMF
    Zkušební odpojovací svorka, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 2.5 mm², 20 A, 250 V, Počet připojení: 3, Počet úrovní: 1
  • WMF 2.5 BLZ
    WMF 2.5 BLZ
    • Řazení signálů
    • Systém WMF
    Průchozí svorkovnice, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Počet připojení: 3
  • WMF 2.5 BLZ PE
    WMF 2.5 BLZ PE
  • WMF 2.5 DI BLZ PE
    WMF 2.5 DI BLZ PE
    Zkušební odpojovací svorka, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 2.5 mm², 20 A, 250 V, Počet připojení: 4, Počet úrovní: 2