  11. BLZ 7.62IT/03/180MF2 SN BK BX
  12. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BLZ 7.62IT/03/180MF2 SN BK BX
BLZ 7.62IT/03/180MF2 SN BK BX
  • Tillbehör3
  • Motdelar1
  • Använda produkter11
  1. SL 7.62IT/90MF SN
  2. 1 produkter hittades
  • SL 7.62IT/03/90MF2 3.2SN BK BX
    SL 7.62IT/03/90MF2 3.2SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 4mm²
    • Stiftlist, lödanslutning
    • SL 7.62IT/90
    • SL 7.62IT/90MF SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    60 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, Mittfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 3, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box