  11. BUF 10.16IT/04/180MF2 AG BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BUF 10.16IT/04/180MF2 AG BK BX
BUF 10.16IT/04/180MF2 AG BK BX
  • Příslušenství1
  • Protikusy4
  • Příbuzné výrobky6
  1. Konektory DPS – OMNIMATE Power
  2. Nalezen 4 výrobků
  • SU 10.16IT/04/90MF2 3.5AG BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • Konektor samec s připojením pájením
    • SU 10.16IT 90
    • SU 10.16IT 90MF
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    36 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Prostřední příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 10.16 mm, Počet pólů: 4, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, postříbřené, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • SU 10.16IT 270
    • SU 10.16IT 270MF
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    36 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Prostřední příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 10.16 mm, Počet pólů: 4, 270°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, postříbřené, černá, Box