  12. DRI424110LTD
  13. Afzonderlijke onderdelen van
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
DRI424110LTD
DRI424110LTD
  • Toebehoren13
  • Contradelen4
  • Afzonderlijke onderdelen van1
  • Verwante producten4
  1. Screw connection
  2. 1 producten gevonden
  • DRIKIT 110VDC 2CO LD/PB
    DRIKIT 110VDC 2CO LD/PB
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Complete modules
    • 2 CO contacts (16 mm and 27 mm width)
    • DRI (16 mm width)
    • Screw connection
    Product ID:
    VPE:
    10 PC
    D-SERIES DRI, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 5 A, Screw connection, Test button available: Yes