  10. DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
  11. Afzonderlijke onderdelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
  • Toebehoren9
  • Afzonderlijke onderdelen3
  • Verwante producten8
  1. DRI (16 mm width)
  2. 3 producten gevonden
  • DRI314730LT
    DRI314730LT
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Individual relays
    • 1 CO contact
    • With LED and test button
    Product ID:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 10 A, Flat blade connections (4.7 mm x 0.5 mm), Test button available: Yes
    Gegevensblad Downloaden
  • SDI 1CO P
    SDI 1CO P
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Sockets
    Product ID:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay socket, Number of contacts: 1, CO contact, Continuous current: 12 A, PUSH IN
    Gegevensblad Downloaden
  • SDI CLIP P
    SDI CLIP P
    • DRI (16 mm width)