  12. DRM270220LT
  13. Använda produkter
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
DRM270220LT
DRM270220LT
  • Tillbehör21
  • Motdelar6
  • Separat del till1
  • Använda produkter9
  • DRM270012LT
    DRM270012LT
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • D-SERIES
    • Enskilda komponenter
    • DRM (25 mm bredd)
    • Enskilda reläer
    • 2 växlande kontakter
    • med LED och provknapp
    Produkt-ID:
    VPE:
    20 items
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 12 V DC, Varaktig ström: 10 A, Stickanslutning
    Datablad Nedladdningar
    • Elektronik
    • Universellt område
    • D-SERIES
    • Enskilda komponenter
    • DRM (25 mm bredd)
    • Enskilda reläer
    • 2 växlande kontakter
    • med LED och provknapp
    Produkt-ID:
    VPE:
    20 items
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 24 V DC, Varaktig ström: 10 A, Stickanslutning
    Datablad Nedladdningar
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 48 V DC, Varaktig ström: 10 A, Stickanslutning
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 110 V DC, Varaktig ström: 10 A, Stickanslutning
  • DRM270220LT
    DRM270220LT
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 220 V DC, Varaktig ström: 10 A, Stickanslutning
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 24 V AC, Varaktig ström: 10 A, Stickanslutning
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 48 V AC, Varaktig ström: 10 A, Stickanslutning
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 115 V AC, Varaktig ström: 10 A, Stickanslutning
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 230 V AC, Varaktig ström: 10 A, Stickanslutning