  7. KCMA-18-50-1A-1VA-3
  8. İlgili ürünler
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
KCMA-18-50-1A-1VA-3
KCMA-18-50-1A-1VA-3
  • aksesuarıdır5
  • İlgili ürünler68
  • KCMA-18-50-1A-1VA-3
    KCMA-18-50-1A-1VA-3
    • Automation & Software
    • Energy Measurement & Smart Metering
    • Current transformer
    • Split core current transformer
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    Primary current: 50 A, Secondary current max.: 1 A, Load: 1 VA, Tolerance class: 3, Split-core current transformer
    Veri sayfası İndirilenler
  • KCMA-18-50-1A-1VA-3 HUT
    KCMA-18-50-1A-1VA-3 HUT
    • Automation & Software
    • Current transformer
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    Veri sayfası İndirilenler
  • KCMA-18-75-1A-1VA-3
    KCMA-18-75-1A-1VA-3
    Primary current: 75 A, Secondary current max.: 1 A, Load: 1 VA, Tolerance class: 3, Split-core current transformer
  • KCMA-18-100-1A-0.3VA-1
    KCMA-18-100-1A-0.3VA-1
    Primary current: 100 A, Secondary current max.: 1 A, Load: 0.3 VA, Tolerance class: 1, Split-core current transformer
  • KCMA-18-100-1A-1,25VA-3
    KCMA-18-100-1A-1,25VA-3
    Primary current: 100 A, Secondary current max.: 1 A, Load: 1.25 VA, Tolerance class: 3, Split-core current transformer
  • KCMA-18-125-1A-0.5VA-1
    KCMA-18-125-1A-0.5VA-1
    Primary current: 125 A, Secondary current max.: 1 A, Load: 0.5 VA, Tolerance class: 1, Split-core current transformer
  • KCMA-18-125-1A-1,5VA-3
    KCMA-18-125-1A-1,5VA-3
    Primary current: 125 A, Secondary current max.: 1 A, Load: 1.5 VA, Tolerance class: 3, Split-core current transformer
  • KCMA-18-150-1A-1VA-1
    KCMA-18-150-1A-1VA-1
    Primary current: 150 A, Secondary current max.: 1 A, Load: 1 VA, Tolerance class: 1, Split-core current transformer
  • KCMA-18-150-1A-2VA-3
    KCMA-18-150-1A-2VA-3
    Primary current: 150 A, Secondary current max.: 1 A, Load: 2 VA, Tolerance class: 3, Split-core current transformer
    Primary current: 150 A, Secondary current max.: 5 A, Load: 1 VA, Tolerance class: 1, Split-core current transformer