  10. KQNG-M6/-16
  11. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
KQNG-M6/-16
KQNG-M6/-16
  • Tillbehör10
  • Är tillbehör till12
  • Använda produkter2
  1. Crimpverktyg
  2. 12 produkter hittades
  • CTN 25 D4
    CTN 25 D4
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • ...för isolerade/icke-isolerade kontakter
    • ... för ej isolerade kontakter
    • Crimping tools
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    Crimpverktyg, Crimpverktyg för kontakter, 10mm², 25mm², Indent-crimptång
    Datablad Nedladdningar
  • ES EPG 45 HEX 16/35
    ES EPG 45 HEX 16/35
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
    • mekaniska och elhydrauliska verktyg, upp till 300 mm²
    • Crimpinsatser
    • EPG 45-insatser
    • ... för kabelskor (enligt DIN 46235)
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    35mm², Sexkantig crimptång
    Datablad Nedladdningar
  • ES EPG 45 WM 16/35
    ES EPG 45 WM 16/35
    • Crimpinsatser
    • EPG 45-insatser
    • ... för rörkabelskor (enligt EN 13600)
    35mm², WM-Crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 16
    ES EPG/HPG 60 HEX 16
    • EPG 60-insatser
    • ... för klämkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 16mm², Sexkantig crimptång
  • ES EPG/HPG 60 WM 16
    ES EPG/HPG 60 WM 16
    • EPG 60-insatser
    • ... för rörkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 16mm², WM-Crimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydrauliska och elhydrauliska verktyg, upp till 400 mm²
    • APG 80/HPG 80 insatser
    6mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 16
    ES APG 80 HEX 16
    • APG 80/HPG 80 insatser
    16mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    35mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    50mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Sexkantig crimptång