  10. KRN-M12/-300
  11. Tartozéka
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
KRN-M12/-300
KRN-M12/-300
  • Tartozékok2
  • Tartozéka4
  • Kapcsolódó termékek5
  1. APG 80 / HPG 80 betétek
  2. 4 termék található
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    • ... csősarukhoz (EN 13600), préselhető (DIN 46235) és krimpelhető (DIN 46234) kábelsarukhoz
    • hidraulikus és elektrohidraulikus szerszámok, 400 mm²-ig
    • Krimpelhető betétek
    • APG 80 / HPG 80 betétek
    • ... préselhető kábelsarukhoz (DIN 46235 szerint)
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    70mm², Hatszög sajtolás
    Adatlap Letöltések
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    • Krimpelhető betétek
    • APG 80 / HPG 80 betétek
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    95mm², Hatszög sajtolás
    Adatlap Letöltések
  • ES APG 80 HEX 300
    ES APG 80 HEX 300
    300mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 WM 300
    ES APG 80 WM 300
    • ... csősarukhoz (EN 13600 szerint)
    300mm², WM krimp