  9. PWR173220L
  10. Autres produits de la même gamme
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
PWR173220L
PWR173220L
  • Autres produits de la même gamme6
  • PWR173012L
    PWR173012L
    • Elektronika
    • Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe
    • Zakres zastosowań
    • Zasilanie
    • Przekaźniki elektromechaniczne
    • PWR - 1 styk normalnie otwarty
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    10 szt.
    D-SERIES PWR, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 1, zestyk zwierny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 12 V DC, prąd trwały: 30 A, złącze śrubowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    Adatlap Letöltések
    • Elektronika
    • Zakres zastosowań
    • Zasilanie
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    10 szt.
    D-SERIES PWR, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 1, zestyk zwierny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V DC, prąd trwały: 30 A, złącze śrubowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    Adatlap Letöltések
  • PWR173220L
    PWR173220L
    D-SERIES PWR, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 1, zestyk zwierny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 220 V DC, prąd trwały: 30 A, złącze śrubowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    D-SERIES PWR, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 1, zestyk zwierny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 115 V AC, prąd trwały: 30 A, złącze śrubowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    D-SERIES PWR, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 1, zestyk zwierny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 230 V AC, prąd trwały: 30 A, złącze śrubowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    D-SERIES PWR, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 1, zestyk zwierny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 380 V AC, prąd trwały: 30 A, złącze śrubowe, Dostępność przycisku testowego: Nie