  7. RCMC-5000-AO-P
  8. Jest dodatkiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
RCMC-5000-AO-P
RCMC-5000-AO-P
  • Akcesoria6
  • Jest dodatkiem6
  • Produkty pokrewne12
  1. Cewki Rogowskiego
  2. Znaleziono produktów: 6
  • RCMA-B22-D70-1.5
    RCMA-B22-D70-1.5
    • Automatyzacja i oprogramowanie
    • Pomiar energii / inteligentny pomiar
    • Przekładnik prądowy
    • Cewki Rogowskiego
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    Cewka Rogowskiego, Średnica: 70 mm, Długość kabla: 1.5 m, 100…5000 A, Wyjście : Impuls, Sygnał mV
    Specyfikacja Probieranie
    • Przekładnik prądowy
    • Cewki Rogowskiego
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    Cewka Rogowskiego, Średnica: 70 mm, Długość kabla: 4.5 m, 100…5000 A, Wyjście : Impuls, Sygnał mV
    Specyfikacja Probieranie
    Cewka Rogowskiego, Średnica: 125 mm, Długość kabla: 1.5 m, 100…5000 A, Wyjście : Sygnał mV
    Cewka Rogowskiego, Średnica: 125 mm, Długość kabla: 4.5 m, 100…5000 A, Wyjście : Impuls, Sygnał mV
    Cewka Rogowskiego, Średnica: 175 mm, Długość kabla: 1.5 m, 100…5000 A, Wyjście : Impuls, Sygnał mV
    Cewka Rogowskiego, Średnica: 175 mm, Długość kabla: 4.5 m, 100…5000 A, Wyjście : Impuls, Sygnał mV