  7. STB 8.5/D4/2.3/M2.5 AKZ
  8. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
STB 8.5/D4/2.3/M2.5 AKZ
STB 8.5/D4/2.3/M2.5 AKZ
  • On lisävaruste56
  • Samankaltaiset tuotteet88
  1. Terminal Blocks
  2. 56 tuotetta löytyi
  • WDU 2.5
    WDU 2.5
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    100 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 24 A, 800 V, Number of connections: 2
    Tuotesivu Lataukset
  • WDK 2.5
    WDK 2.5
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    100 PC
    Multi-tier modular terminal, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 400 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2, TS 35, V-0
    Tuotesivu Lataukset
  • SAKD 2.5/35
    SAKD 2.5/35
    Feed-through terminal block, Screw connection, beige / yellow, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Number of connections: 2
  • SAKD 2.5/35 BL
    SAKD 2.5/35 BL
    Feed-through terminal block, Screw connection, blue, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Number of connections: 2
  • AKB 4
    AKB 4
    Feed-through terminal block, Screw connection, beige / yellow, 4 mm², 32 A, 400 V, Number of connections: 2
  • WDK 2.5 BL
    WDK 2.5 BL
    Multi-tier modular terminal, Screw connection, blue, 2.5 mm², 400 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2, TS 35, V-0
  • WDK 2.5 GR
    WDK 2.5 GR
    Multi-tier modular terminal, Screw connection, grey, 2.5 mm², 400 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2, TS 35, V-0
  • WDK 2.5 OR
    WDK 2.5 OR
    Multi-tier modular terminal, Screw connection, orange, 2.5 mm², 400 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2, TS 35, V-0
  • WDK 2.5/10
    WDK 2.5/10
    10 PC
  • WDK 2.5DU-PE
    WDK 2.5DU-PE
    50 PC