  11. SV 7.62IT/04/90MF4 3.5SN BK BX
  12. On vastine kohteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SV 7.62IT/04/90MF4 3.5SN BK BX
SV 7.62IT/04/90MF4 3.5SN BK BX
  • Lisävarusteet1
  • On vastine kohteelle1
  • Samankaltaiset tuotteet5
  1. BVZ 7.62IT 180MF SN
  2. 1 tuotetta löytyi
  • BVZ 7.62IT/04/180MF4 SN BK BX
    BVZ 7.62IT/04/180MF4 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • Female plug, clamping-yoke connection
    • BVZ 7.62IT 180
    • BVZ 7.62IT 180MF SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    32 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 4, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box