  12. SV-SMT 7.62IT/04/90MF2 2.6SN BK BX
  13. Je protikusem
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
SV-SMT 7.62IT/04/90MF2 2.6SN BK BX
  • Příslušenství1
  • Je protikusem3
  • Příbuzné výrobky5
  1. Konektory DPS – OMNIMATE Power
  2. Nalezen 3 výrobků
  • BVZ 7.62IT/04/180MF2 SN BK BX
    BVZ 7.62IT/04/180MF2 SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • Konektor samice, připojení upínacím třmenem
    • BVZ 7.62IT 180
    • BVZ 7.62IT 180MF SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    32 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 7.62 mm, Počet pólů: 4, 180°, Připojení s upínacím třmenem, Upínací rozsah, max. : 10 mm², Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • BVZ 7.62IT/04/180MF4 SN BK BX
    BVZ 7.62IT/04/180MF4 SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • BVZ 7.62IT 180
    • BVZ 7.62IT 180MF SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    32 ks