  7. WPD 131 1X95/1X95 BN
  8. Related products
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
WPD 131 1X95/1X95 BN
WPD 131 1X95/1X95 BN
  • Accessories6
  • Related products54
  • WPD 130 1X50/1X50 GY
    WPD 130 1X50/1X50 GY
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Energiabetáplálás
    • Alumínium sorkapcsok
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    9 Darab
    Potenciálelosztó kapocs, Csavaros csatlakozás, Világosszürke, 50 mm², 150 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 2, Szintek száma: 1
    Veri sayfası İndirilenler
  • WPD 130 1X50/1X50 BL
    WPD 130 1X50/1X50 BL
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Energiabetáplálás
    • Alumínium sorkapcsok
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    9 Darab
    Potenciálelosztó kapocs, Csavaros csatlakozás, kék, 50 mm², 150 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 2, Szintek száma: 1
    Veri sayfası İndirilenler
  • WPD 230 2X50/2X50 GY
    WPD 230 2X50/2X50 GY
    5 Darab
    Potenciálelosztó kapocs, Csavaros csatlakozás, Világosszürke, 50 mm², 150 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 4, Szintek száma: 1
  • WPD 230 2X50/2X50 BL
    WPD 230 2X50/2X50 BL
    5 Darab
    Potenciálelosztó kapocs, Csavaros csatlakozás, kék, 50 mm², 150 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 4, Szintek száma: 1
  • WPD 131 1X95/1X95 GY
    WPD 131 1X95/1X95 GY
    2 Darab
    Potenciálelosztó kapocs, Csavaros csatlakozás, Világosszürke, 95 mm², 232 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 1, Szintek száma: 1
  • WPD 131 1X95/1X95 BL
    WPD 131 1X95/1X95 BL
    2 Darab
    Potenciálelosztó kapocs, Csavaros csatlakozás, kék, 95 mm², 232 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 2, Szintek száma: 1
  • WPD 132 1X185/1X185 GY
    WPD 132 1X185/1X185 GY
    1 Darab
    Potenciálelosztó kapocs, Csavaros csatlakozás, Világosszürke, 185 mm², 353 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 2, Szintek száma: 1
  • WPD 132 1X185/1X185 BL
    WPD 132 1X185/1X185 BL
    1 Darab
    Potenciálelosztó kapocs, Csavaros csatlakozás, kék, 185 mm², 353 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 2, Szintek száma: 1
  • WPD 133 1X300/1X300 GY
    WPD 133 1X300/1X300 GY
    Potenciálelosztó kapocs, Csavaros csatlakozás, Világosszürke, 300 mm², 520 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 2, Szintek száma: 1
  • WPD 133 1X300/1X300 BL
    WPD 133 1X300/1X300 BL
    Potenciálelosztó kapocs, Csavaros csatlakozás, kék, 300 mm², 520 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 2, Szintek száma: 1