  8. WQV 95N/120N/4
  9. Is accessory of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
WQV 95N/120N/4
WQV 95N/120N/4
  • Is accessory of3
  • Related products43
  1. High current terminal blocks
  2. 3 products found
  • WDU 95N/120N
    WDU 95N/120N
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Power feed-in
    • High current terminal blocks
    Item No.:
    Packaging unit:
    5 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 120 mm², 269 A, 1000 V, Number of connections: 2
    Data sheet Downloads
  • WDU 95N/120N BL
    WDU 95N/120N BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Power feed-in
    • High current terminal blocks
    Item No.:
    Packaging unit:
    5 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, blue, 120 mm², 269 A, 1000 V, Number of connections: 2
    Data sheet Downloads
  • WDU 95N/120N IR
    WDU 95N/120N IR