  7. ACT20C-CMT-10-AO-RC-S
  8. Příslušenství
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
ACT20C-CMT-10-AO-RC-S
ACT20C-CMT-10-AO-RC-S
  • Příslušenství5
  • Příbuzné výrobky6
  • ACT20C-LBT-10
    ACT20C-LBT-10
    • Elektronika
    • Izolační zesilovač a měřicí převodník
    • ACT20C - Síťově kompatibilní měřicí převodník
    • Měřicí proudové převodníky kompatibilní se sítí ACT20C
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    Svorka na zakončení sběrnice pro stanici ACT20C, Vstup : 0…40/50/60 A, Výstup : Impuls
    Datový list Soubory ke stažení
  • SAMPLE CH20M BUS 250MM TS 35X7.5
    • Elektronika
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    Sběrnicový systém pro montáž na lištu, Ukázková sada, OMNIMATE Kryt - řada CH20M, Šířka: 25.1 mm
    Datový list Soubory ke stažení
  • SAMPLE CH20M BUS 250MM TS 35X15
    • Příslušenství
    • ACT20 (včetně sběrnice DIN a napájení)
  • ESG 6.6/20 BHZ 5.00/04
    ESG 6.6/20 BHZ 5.00/04
    • Pracoviště a příslušenství
    • Značení
    • Označení přístrojů
    • MultiCard
    • ESG
    • ESG 6.6/... BHZ
    • Prázdné
    200 ks
    ESG, Značky na přístroje x 20 mm, PA 66, Barevný: Bílá, lze zapojit
  • ESG 8/13.5/43.3 SAI AU
    ESG 8/13.5/43.3 SAI AU
    • Pracoviště a příslušenství
    • Značení
    • Označení přístrojů
    • MultiCard
    • ESG
    • Prázdné
    5 ks
    ESG, Značky na přístroje x 13.5 mm, PA 66, Barevný: Transparentní, lze zapojit