  7. RCMC-5000-AO-P
  8. Příslušenství
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
RCMC-5000-AO-P
RCMC-5000-AO-P
  • Příslušenství6
  • Je příslušenstvím6
  • Příbuzné výrobky12
  1. Rogowského cívka
  2. Nalezen 6 výrobků
  • RCMA-B22-D70-1.5
    RCMA-B22-D70-1.5
    • Automatizace a software
    • Měření energie / Inteligentní měření
    • Proudový transformátor
    • Rogowského cívka
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    Rogowski coil, Průměr: 70 mm, Délka kabelu: 1.5 m, 100 - 5000 A, Výstup : Impuls, mV signál
    Datový list Soubory ke stažení
    • Automatizace a software
    • Proudový transformátor
    • Rogowského cívka
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    Rogowski coil, Průměr: 70 mm, Délka kabelu: 4.5 m, 100 - 5000 A, Výstup : Impuls, mV signál
    Datový list Soubory ke stažení
    Rogowski coil, Průměr: 125 mm, Délka kabelu: 1.5 m, 100 - 5000 A, Výstup : mV signál
    Rogowski coil, Průměr: 125 mm, Délka kabelu: 4.5 m, 100 - 5000 A, Výstup : Impuls, mV signál
    Rogowski coil, Průměr: 175 mm, Délka kabelu: 1.5 m, 100 - 5000 A, Výstup : Impuls, mV signál
    Rogowski coil, Průměr: 175 mm, Délka kabelu: 4.5 m, 100 - 5000 A, Výstup : Impuls, mV signál