  11. TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  12. Jednotlivý díl
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  • Příslušenství27
  • Je příslušenstvím2
  • Je protikusem2
  • Jednotlivý díl2
  • Příbuzné výrobky4
  1. Reléové moduly a polovodičová relé
  2. Nalezen 2 výrobků
  • TRP 24-230VUC 2CO ED2
    TRP 24-230VUC 2CO ED2
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Elektromechanická relé
    • 2 CO kontakty
    • Kontakty AgNi
    • Připojení PUSH IN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 24…230 V UC ±10 %, Trvalý proud: 8 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
  • TRP 24-230VUC 2CO AU ED2
    TRP 24-230VUC 2CO AU ED2
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Elektromechanická relé
    • 2 CO kontakty
    • Tvrdé pozlacené kontakty
    • Připojení PUSH IN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi gold-plated tenkou vrstvou, Jmenovité řídicí napětí: 24…230 V UC ±10 %, Trvalý proud: 8 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No