  7. ACT20C-CMT-10-AO-RC-S
  8. Lisävarusteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
ACT20C-CMT-10-AO-RC-S
ACT20C-CMT-10-AO-RC-S
  • Lisävarusteet5
  • Samankaltaiset tuotteet6
  • ACT20C-LBT-10
    ACT20C-LBT-10
    • Electronics
    • Isolating amplifier and measuring transducer
    • ACT20C - Network-compatible measuring transducer
    • Network-compatible current measuring transducers ACT20C
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    Bus termination terminal for ACT20C station, Input : 0…40/50/60 A, Output : Pulse
    Tuotesivu Lataukset
  • SAMPLE CH20M BUS 250MM TS 35X7.5
    • Electronics
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    Mounting rail bus system, Sample set, OMNIMATE Housing - series CH20M, Width: 25.1 mm
    Tuotesivu Lataukset
  • SAMPLE CH20M BUS 250MM TS 35X15
    • Accessories
    • ACT20 (incl. DIN rail bus & powersupplies)
  • ESG 6.6/20 BHZ 5.00/04
    ESG 6.6/20 BHZ 5.00/04
    • Workplace & Accessories
    • Markers
    • Device markers
    • MultiCard
    • ESG
    • ESG 6.6/... BHZ
    • Blank
    200 PC
    ESG, Device markers x 20 mm, PA 66, Colour: white, pluggable
  • ESG 8/13.5/43.3 SAI AU
    ESG 8/13.5/43.3 SAI AU
    • Workplace & Accessories
    • Markers
    • Device markers
    • MultiCard
    • ESG
    • Blank
    5 PC
    ESG, Device markers x 13.5 mm, PA 66, Colour: Transparent, pluggable