  12. DRM270220L
  13. Příbuzné výrobky
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
DRM270220L
DRM270220L
  • Příslušenství21
  • Protikusy6
  • Jednotlivý díl1
  • Příbuzné výrobky9
  • DRM270012L
    DRM270012L
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRM (šířka 25 mm)
    • Jednotlivá relé
    • 2 přepínací kontakty
    • s LED
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 12 V DC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in
    Datový list Soubory ke stažení
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRM (šířka 25 mm)
    • Jednotlivá relé
    • 2 přepínací kontakty
    • s LED
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in
    Datový list Soubory ke stažení
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 48 V DC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 110 V DC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in
  • DRM270220L
    DRM270220L
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 220 V DC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 24 V AC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 48 V AC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 115 V AC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 230 V AC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in