  12. RCLS3L024W
  13. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
RCLS3L024W
RCLS3L024W
  • Modstykker5
  • Enkeltdel til5
  • Anvendte produkter2
  1. 1 CO contact - 12.8 mm width
  2. 5 produkter fundet
  • TOP 24VDC EMPTY
    TOP 24VDC EMPTY
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Empty sockets
    • 1 CO contact - 12.8 mm width
    • PUSH IN connection
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay socket, Rated control voltage: 24 V DC ±20 % , Rated switching voltage: 230 V AC, Continuous current: 16 A, PUSH IN
    Datablad Downloads
  • TOP 24-230VUC EMPTY ED2
    TOP 24-230VUC EMPTY ED2
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Empty sockets
    • 1 CO contact - 12.8 mm width
    • PUSH IN connection
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay socket, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 % , Rated switching voltage: 250 V AC, Continuous current: 16 A, PUSH IN
    Datablad Downloads
  • TOS 24VDC EMPTY
    TOS 24VDC EMPTY
    • 1 CO contact - 12.8 mm width
    • Screw connection
    TERMSERIES, Relay socket, Rated control voltage: 24 V DC ±20 % , Rated switching voltage: 230 V AC, Continuous current: 16 A, Screw connection
  • TOS 24-230VUC EMPTY ED2
    TOS 24-230VUC EMPTY ED2
    • 1 CO contact - 12.8 mm width
    • Screw connection
    TERMSERIES, Relay socket, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 % , Rated switching voltage: 250 V AC, Continuous current: 16 A, Screw connection
  • TOZ 24VDC EMPTY
    TOZ 24VDC EMPTY
    • 1 CO contact - 12.8 mm width
    • Tension clamp connection
    TERMSERIES, Relay socket, Rated control voltage: 24 V DC ±20 % , Rated switching voltage: 230 V AC, Continuous current: 16 A, Tension-clamp connection