  7. RCMC-5000-1A-P
  8. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
RCMC-5000-1A-P
RCMC-5000-1A-P
  • Lisävarusteet6
  • On lisävaruste6
  • Samankaltaiset tuotteet12
  1. Rogowski coils
  2. 6 tuotetta löytyi
  • RCMA-B22-D70-1.5
    RCMA-B22-D70-1.5
    • Automation & Software
    • Energy Measurement & Smart Metering
    • Current transformer
    • Rogowski coils
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    Rogowski coil, Diameter: 70 mm, Cable length: 1.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Tuotesivu Lataukset
    • Automation & Software
    • Current transformer
    • Rogowski coils
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    Rogowski coil, Diameter: 70 mm, Cable length: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Tuotesivu Lataukset
    Rogowski coil, Diameter: 125 mm, Cable length: 1.5 m, 100…5000 A, Output : mV signal
    Rogowski coil, Diameter: 125 mm, Cable length: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Rogowski coil, Diameter: 175 mm, Cable length: 1.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Rogowski coil, Diameter: 175 mm, Cable length: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal