  7. RCMC-5000-1A-P
  8. Tartozékok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
RCMC-5000-1A-P
RCMC-5000-1A-P
  • Tartozékok6
  • Tartozéka6
  • Kapcsolódó termékek12
  1. Rogowski tekercsek
  2. 6 termék található
  • RCMA-B22-D70-1.5
    RCMA-B22-D70-1.5
    • Automatizálás és szoftverek
    • Energiamérés és okos mérés
    • Áramváltó
    • Rogowski tekercsek
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    Rogowski coil, Átmérő: 70 mm, Kábelhossz: 1.5 m, 100…5000 A, Output : Impulzus, mV jel
    Adatlap Letöltések
    • Automatizálás és szoftverek
    • Energiamérés és okos mérés
    • Áramváltó
    • Rogowski tekercsek
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    Rogowski coil, Átmérő: 70 mm, Kábelhossz: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Impulzus, mV jel
    Adatlap Letöltések
    Rogowski coil, Átmérő: 125 mm, Kábelhossz: 1.5 m, 100…5000 A, Output : mV jel
    Rogowski coil, Átmérő: 125 mm, Kábelhossz: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Impulzus, mV jel
    Rogowski coil, Átmérő: 175 mm, Kábelhossz: 1.5 m, 100…5000 A, Output : Impulzus, mV jel
    Rogowski coil, Átmérő: 175 mm, Kábelhossz: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Impulzus, mV jel